Apie mus
Matininkai dirbantys nuo 2000 m.

 • 12.000 ha

  Kadastrinių matavimų

 • 22.000

  Sėkmingai atliktų užsakymų

 • 6.000

  Patenkintų užsakovų

 • 15

  Matininkų komanda

20 metų
patirties

Žemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų planavimo srityje sėkmingai dirbame nuo 2000-ųjų metų, todėl galime Jums pasiūlyti platų profesionalių paslaugų spektrą visoje Lietuvoje. Tikslumas, patikimumas, greitis ir nepriekaištinga aptarnavimo kokybė – tai gaunate patikėję žemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų planavimo darbus į mūsų rankas.

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės (geodezinės) nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas, namų pridavimas, statybų užbaigimas ir kitos paslaugos – tai mūsų kasdienis darbas, kurį mylime, atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Esame daugiau nei 15 aukštos kvalifikacijos specialistų komanda. Tai teritorijų planuotojai, turto ir verslo vertintojai, matininkai, geodezininkai ir kiti savo darbą išmanantys profesionalai. Darbščių ir kvalifikuotų specialistų komanda darbus vykdo aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame pažangiausius elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

„Geoline“ komanda, atliekanti darbus visoje Lietuvoje, yra pasiruošusi padėti visais žemėtvarkos, geodezijos, teritorijų planavimo klausimais. Daugiau nei 6000 patenkintų užsakovų liudija, kad paslaugas atliekame profesionaliai ir įsiklausydami į kiekvieną klientą.

Didelis spavlotas Geoline.lt logotipas

Darbus atliekame
visoje Lietuvoje!

Mūsų tikslas – savo klientams suteikti kokybiškas paslaugas, atlikti jas laiku ir visa tai įgyvendinti už prieinamą kainą.

Atlikti darbai
 Geodezinius matavimus, topografines nuotraukas, žemėtvarkos darbus ir kt. atlieka visoje lietuvoje
Matininkai Vilniuje atlieka kadastrinius matavimus, topografines nuotraukas ir kt.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128
El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276Matininkai Kaune atlieka kadastrinius matavimus, topografines nuotraukas ir kt.

Kaunas

Matininkai Kaune
Kaunakiemio g. 1a, II aukštas, Kaunas LT-44351
El. paštas kaunas@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose atlieka geodezinius matavimus, topografines nuotraukas, žemėtvarkos darbus ir kt.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123
El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380

Partneriai, Klientai

Geoline.lt kliento nuotrauka

Kęstas

Tėvai nusipirko seno plano namą už Šiaulių. Nebuvo kanalizacijos, reikėjo dokumentus sutvarkyti, aš net nežinojau nuo ko pradėti. Susisiekiau, paprastai paaiškino ko reikia, atvyko į vietą, padarė topografinę nuotrauką viskas greitai ir suprantamai. O svarbiausia kad gera kaina. Didelis ačiū!

Geoline.lt kliento nuotrauka

Ingrida

Nusipirkome sklypą Šiauliuose, reikėjo topografinės nuotraukos ir matavimų. Vyrai viską atliko per dvi savaites, surinko medžiagą iš visų tinklų, atliko matavimus, nubraižė planus ir net juos suderino su savivaldybe. Esu labai patenkinta atliktu darbu, rekomenduoju.

Geoline.lt kliento nuotrauka

Tadas B.

Ruošėmės pradėti namo statybas, tiesti tvorą pagal žemės sklypą, reikėjo nužymėti statinių ašis, kad susižiūrėti ar darome pagal planą. Susisiekus su Geoline specialistais greitai suderinome atvykimo dieną ir laiką, viską sutvarkė per 1 dieną ir statybininkai galėjo pradėti darbus. Buvau maloniai nustebintas vyrų profesionalumo, matosi kad tikrai žino ką daro, o svarbiausia kad viską atlieka greitai.