Apie mus

 • 10.000 ha

  Kadastrinių matavimų

 • 20.000

  Sėkmingai atliktų užsakymų

 • 5.000

  Patenkintų užsakovų

 • 15

  Specialistų komanda

19 metų
patirties

Žemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų planavimo srityje sėkmingai dirbame nuo 2000-ųjų metų todėl galime Jums pasiūlyti platų profesionalių paslaugų spektrą visoje Lietuvoje.

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį mylime, atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

„Geodezijos linija“ komandoje dirba daugiau nei 15 aukštos kvalifikacijos specialistų: teritorijų planuotojai, turto ir verslo vertintojai, matininkai, geodezininkai ir kt. Darbščių ir kvalifikuotų specialistų komanda darbus vykdo aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame pažangiausius elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Tikslumas, patikimumas. greitis ir nepriekaištinga aptarnavimo kokybė – tai mūsų argumentai ir kvietimas žemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų planavimo darbus patikėti būtent mums.

Darbus atliekame
visoje Lietuvoje!

Mūsų tikslas – savo klientams suteikti kokybiškas paslaugas, atlikti jas laiku ir visa tai įgyvendinti už prieinamą kainą.

Atlikti darbai

Vilnius

Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128
El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Šiauliai

Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123
El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380

Partneriai, Klientai

Kęstas

Tėvai nusipirko seno plano namą už Šiaulių. Nebuvo kanalizacijos, reikėjo dokumentus sutvarkyti, aš net nežinojau nuo ko pradėti. Susisiekiau, paprastai paaiškino ko reikia, atvyko į vietą, padarė topografinę nuotrauką viskas greitai ir suprantamai. O svarbiausia kad gera kaina. Didelis ačiū!

Ingrida

Nusipirkome sklypą Šiauliuose, reikėjo topografinės nuotraukos ir matavimų. Vyrai viską atliko per dvi savaites, surinko medžiagą iš visų tinklų, atliko matavimus, nubraižė planus ir net juos suderino su savivaldybe. Esu labai patenkinta atliktu darbu, rekomenduoju.

Tadas B.

Ruošėmės pradėti namo statybas, tiesti tvorą pagal žemės sklypą, reikėjo nužymėti statinių ašis, kad susižiūrėti ar darome pagal planą. Susisiekus su Geoline specialistais greitai suderinome atvykimo dieną ir laiką, viską sutvarkė per 1 dieną ir statybininkai galėjo pradėti darbus. Buvau maloniai nustebintas vyrų profesionalumo, matosi kad tikrai žino ką daro, o svarbiausia kad viską atlieka greitai.