D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai geodezijoje

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Šioje srityje „Geodezijos linija“ specializuojasi nuo 2011 metų, tad esame sutelkę darnią ir darbščią kvalifikuotų specialistų komandą.

Darbus vykdome aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama.
Šioje srityje „Geodezijos linija“ specializuojasi nuo 2011 metų, komandą.

Užduoti klausimą

 • Pateikdami darbų kainas nurodome orientacinę kainą, nes jei įtakos turi net keletas veiksnių. Pavyzdžiui, plotas arba tai, kaip skubiai reikia atlikti matavimus. Kiekvieną kainą deriname individualiai, o pastoviems klientams taikome nuolaidas,

  Orientacines paslaugų kainas patogiai ir greitai galite sužinoti skiltyje „Kainos“ arba kreipkitės Jums patogiu būdu.

 • Kadastrinius (geodezinius_ matavimus reikia atlikti tam, kad būtų tiksliai surinkti ir susisteminti duomenys apie žemės sklypus, pastatus, statinius ir kitą privatiems arba juridiniams asmenims priklausančią nekilnojamą nuosavybę.

  Šie duomenys suvedami į Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto kadastrą ir registro valstybinės įmonės Registrų Centras duomenų bazę.

 • Žemės sklypų geodeziniams matavimams atlikti reikalingi šie dokumentai:
  • Žemės sklypo planas;
  • Pažymėjimas apie nekilnojamojo objekto ir daiktinių teisių į jį įregistravimą nekilnojamojo turto registre;
  • Nekilnojamojo turto formavimo juridiniai dokumentai;
  • Žemės sklype esančių pastatų ir statinių kadastrinių matavimų bylos (jei yra).
 • Statybos techninį prižiūrėtoją pravartu samdytis tuomet, kai norima sutaupyti laiko ir netgi išlaidų. Nors tokia paslauga kainuoja, tačiau šios srities specialistas garantuoja sklandžią darbų eigą, nuolat renka ir sistemina duomenis apie vykdomus darbus ir todėl statybų pabaigoje be vargo pateikia visus reikiamus dokumentus, būtinus statinio registravimui ir įteisinimui. 

 • Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai yra viena iš mūsų kuruojamų sričių. Ūkininko sodybos ir pagalbinio ūkio pastatų, fermų vietos parinkimo projektai žemės ūkio paskirties žemėje reikalauja tikslių kadastrinių matavimų. 

  Pradedant tvarkyti šio tipo projektus reikalingas žemės sklypo planas bei žemės sklypo registro pažymėjimas.

 • Jei nusprendėte statyti tvorą, jei prireiks projekto, o taip pat geodezinių matavimų, tam, kad statinys atitiktų detaliojo plano reikalavimus. Pastačius statinį atliekami kadastriniai matavimai – padarome topografinė nuotrauka, kuri padeda įvertinti, ar išlaikyti atstumas nuo ribų, ar tvoros neišlenda už sklypo ribų.

 • Trumpai galima sakyti, kad beveik visada. Dažnai tenka išgirsti svarstymų, jog, jei pastatas ar statinys yra toliau nei 3 metrai nuo sklypo ribos, tuomet kaimyninio sklypo savininko leidimo nereikia, tačiau šis teiginys taip pat turi išlygų. Kreipkitės į mus ir mes greitai įvertinsime konkrečią situaciją ir atsakysime, ar reikalingas kaimynų sutikimas.

 • Dažniausiai topografinės nuotraukos padarymas mūsų profesionaliems geodezininkams užtrunka dvi savaites. Per šį laikotarpį matininkas surenka visą medžiagą iš inžinerinius tinklus (komunikacijas) prižiūrinčių organizacijų, Jūsų sklype atlieka geodezinius matavimus, nubraižo planus bei juos suderina su tomis pačiomis inžinerinius tinklus prižiūrinčiomis organizacijomis (jos patvirtina, kad jų pateikta medžiaga teisingai pavaizduota galutinėje toponuotraukoje) bei su savivaldybe, kurios teritorijoje yra Jums priklausantis sklypas.

 • Pateikdami darbų kainas nurodome orientacinę kainą, nes jei įtakos turi net keletas veiksnių. Pavyzdžiui, plotas arba tai, kaip skubiai reikia atlikti matavimus. Kiekvieną kainą deriname individualiai, o pastoviems klientams taikome nuolaidas,

  Orientacines paslaugų kainas patogiai ir greitai galite sužinoti skiltyje „Kainos“ arba kreipkitės Jums patogiu būdu.

 • Į nurodytą kainą įtraukta Jūsų žemės sklypo ir ne mažiau nei po 15 metrų aplink jį matavimai vietovėje, topografinio plano parengimas (antžemis, požemis), derinimas su visomis instancijomis (ESO, TELIA, Savivaldybė ir pan.), topografinio plano pateikimas skaitmeninėje (dwg., PDF) formose, spausdintine forma, PVM, t. y. viskas kas reikalinga standartiniams projektavimo darbams. Neįskaičiuota inžinerinių tinklų šulinių išrašai jei būtų poreikis (reikalinga kai projektuojami inžineriniai tinklai (vendentiekio tinklai, buitinių ir lietaus nuotekų tinklai)), 3D paviršiaus modeliavimas (dažniausiai reikalinga projektuojant kelius).

Geoline.lt Foninis paveiksliukas

Užduokite Klausimą

Matininkai Vilniuje atlieka kadastrinius matavimus, topografines nuotraukas ir kt.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128
El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276Matininkai Kaune atlieka kadastrinius matavimus, topografines nuotraukas ir kt.

Kaunas

Matininkai Kaune
Kaunakiemio g. 1a, II aukštas, Kaunas LT-44351
El. paštas kaunas@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose atlieka geodezinius matavimus, topografines nuotraukas, žemėtvarkos darbus ir kt.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123
El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380