Paslaugos kadastriniai matavimai, geodezinės topo nuotraukos...

 • Created by OWEXX

  Kadastriniai matavimai
  (kadastriniai žemės sklypų matavimai)

  Kadastrinių matavimų Jums prireiks, jei pastatėte naują pastatą arba pertvarkėte patalpas. Taip pat – norint užregistruoti seną statinį, kuris dar nėra registre, butą po remonto ar renovacijos, norint užregistruoti inžinerinį statinį.

  Norėdami pastatą ar jo dalį įrašyti į kadastro duomenų bazę, kreipkitės į mus, mes mielai pasirūpinsime geometrinių duomenų nustatymu, planų ir kitos reikalingos dokumentacijos parengimu.

  Daugiau

 • Created by OWEXX

  Statinių kadastriniai
  matavimai - inventorizacija

  Jei planuojate įregistruoti nekilnojamojo turto objektą, privalote turėti kadastro duomenų bylą, kuriai parengti reikalingi kadastro duomenys surenkami  specialių matavimų metu.

  Kadastrinių matavimų Jums taip pat prireiks, jei pastatėte naują pastatą arba pertvarkėte patalpas. Taip pat – norint užregistruoti seną statinį, kuris dar nėra registre, butą po remonto ar renovacijos, norint užregistruoti inžinerinį statinį.

  Norėdami pastatą ar jo dalį įrašyti į kadastro duomenų bazę,  kreipkitės į mus, mes mielai pasirūpinsime geometrinių duomenų nustatymu, planų ir kitos reikalingos dokumentacijos parengimu.

  Daugiau

 • Created by OWEXX

  Topografinė nuotrauka
  (geodezinės nuotraukos)

  Tofografines nuotraukas bei geodezinius matavimus atliekame vadovaudamiesi LR įstatyminėje bazėje numatytais reglamentais dirbame su naujausia kompiuterine ir GPNS matavimo įranga, o atliktiems darbams teikiame garantiją.

  • Topografinės nuotraukos – jų rengimas užstatytose ir neužstatytose teritorijose, miškų ir vandens telkinių teritorijose. Naudingųjų iškasenų telkinių (karjerų) topografinės nuotraukos.
  • Kontrolinės geodezinės (išpildomosios) nuotraukos – pastatų ir jų konstrukcijų (santvarų, kolonų ir pan.). Inžinerinių statinių  ir inžinerinių tinklų geodezinės nuotraukos.
  • Inžinerinių tinklų šulinių kortelių (išrašų) sudarymas.
  • Pastatų ašių, inžinerinių statinių ir inžinerinių tinklų nužymėjimas vietovėje.
  • Žemės sklypų ribų nužymėjimas vietovėje – riboženklių atstatymas.

  Daugiau

 • Created by OWEXX

  Statinių kontrolės
  geodezinės topo nuotraukos

  Greitai ir tiksliai darome statinių kontrolės geodezines nuotraukas padės profesionaliai įvertinti esamą situaciją – atliktų statybos darbų kokybę. Topografinės nuotraukos yra tie geodeziniai matavimai, kurie atliekami baigus statyti įvairius pastatus. Tai kontroliniai statinio matavimai, kurie greitai ir tiksliai leidžia įvertinti, ar vykdant statybas neatsirado nuokrypių nuo numatyto plano. Matavimai reglamentuojami remiantis valstybinėje koordinačių sistema.

  Privaloma tiksliai įvertinti, ar pastatyti pastatai atitinka techninį projektą, ar išlaikytas atstumas nuo ribų, ar tvoros neišlenda už sklypo ribų. Taip pat gali būti daroma inžinerinių tinklų išpildomoji (geodezinė) nuotrauka.

  Daugiau

 • Created by OWEXX

  Statinių
  nužymėjimas

  Statinių ašių nužymėjimas yra vienas pirmųjų veiksmų pradedant statyti pastatą. Nepriklausomai nuo statinio paskirties geodezininkai atlieka tikslius geodezinius matavimus tam, įsitikintume, jog  statomų pastatų padėtis atitinka parengtą projektą. Remiantis minėtuoju projektu ir atliekant statinio ašių nužymėjimą, statybų vietoje nužymima konkreti statinio vieta ir ašys. Šių matavimų paklaida mažesnė nei 1 cm.

  Norėdami užsakyti pastatų ašių nužymėjimo paslaugą, privalote pateikti žemės sklypo planą ir statinių projektą arba schemas. Tai būtina, jei planuojate statyti naujus pastatus. Nužymėjimų darbų nauda juntama iš karto, nes jie padeda darbininkams, liejantiems ar montuojantiems statinio pamatus. Nužymėjimo darbu atlikite, jei tiesiate komunikacijas ar, pavyzdžiui, statote tvorą.

  Daugiau

 • Created by OWEXX

  Žemės valdos
  projektai

  Jei norite pertvarkyti jau turimą žemės sklypą, pakeisti jo paskirtį ar atlikti kitus žemėtvarkos darbus, kreipkitės į „Geoline“ komandą.

  Žemės valdos projektus tiek mieste, tiek ir kaimiškose vietovėse įgyvendiname greitai ir skirdami išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui, nes puikiai suvokiame, jog žemės sklypų tvarkymas galimai yra tolimesnių planų, susijusių su statybomis ar kita svarbia veikla, dalis.

  Taip pat profesionaliai išsprendžiame klausimus, susijusius su žemės atsidalinimu. Nustatome ir keičiame pagrindinę žemės naudojimo paskirtį ir žemės sklypo naudojimo būdus.

  Daugiau

 • Created by OWEXX

  Kaimo plėtros
  žemėtvarkos projektai

  Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai yra itin aktualūs, nes net ir bendra mūsų šalies politika yra nukreipta į kaimo vietovių atgaivinimą, verslo ir kitos veiklos skatinimą.

  Jei planuojate statyti ūkininko sodybą, tuomet būtina žinoti, kad statyba žemės ūkio paskirties žemėje, nekeičiant jos paskirties, yra leidžiama, jei statoma ūkininko sodyba ant ne mažesnio kaip 0,5 ha žemės sklypo. Todėl paprastesnis pasirinkimas yra ūkininko sodybos formavimas.

  Vertėtų atkreipti dėmesį, kad ūkininko sodybos statyba leistina tik tuomet, kai užsakomas kaimo plėtros žemėtvarkos projektas. Vykdant tokį projektą, atliekamas sodybos vietos parinkimas, sodybos formavimas ir projektavimas. Ūkininko sodybos statymas galimas tik tuomet, kai po minėtų veiksmų gaunamas statybos leidimas.

  Daugiau

 • Created by OWEXX

  Teritorijų planavimas,
  detalieji planai

  Žemės sklypai gali būti padalijami, atidalijami, sujungiami ar perdalijam. Tam reikalingi detalieji planai ir kiti teritorijų planavimo dokumentai (TPD), kuriais pasirūpins mūsų komanda. Žemės sklypų ribų nustatymas vyksta atliekant tikslius matavimus, nagrinėjant jau esamus detaliuosius planus.

  Miestuose, kaimuose ar miesteliuose nuolat vyksta teritorinis planavimas, nes privalu atsižvelgti į esamų statinių bei kitų žemės sklypų išplanavimą – tiksliai išlaikyti ribas bei aplinkos formavimo reglamentus, plėtros viziją ir strategiją. Taigi teritorijų planavimas yra aktualus tiek privačių teritorijų, tiek ir valstybės žemė sklypų tvarkymui.

  Daugiau

 • Created by OWEXX

  Namų pridavimas,
  statybos užbaigimas

  Statybos be abejonės yra sudėtingas ir nemenkų žinių reikalaujantis procesas. Galima pasikliauti savo jėgomis, tačiau daug lengvesnis ir racionalesnis būdas yra šį procesą patikėti profesionalams. Vadovauti statybos darbams gali profesionalus darbų vadovas, kurio paslaugas mes siūlome.

  Profesionalus statybos darbų vadovas ne tik sklandžiai kontroliuos kasdieninius darbus bei, užsakovui reikalaujant, pateiks nuolatines ataskaitas apie darbų eigą, bet ir pasirūpins, kad būtų įgyvendinti visi numatyti techniniai sprendimai.

  Daugiau

 • Created by OWEXX

  Kitos matininkų
  paslaugos

  „Geoline“ profesionalų komanda yra pasiruošusi padėti Jums visais žemėtvarkos ir kadastrinių matavimų bei dokumentų tvarkymo klausimais. Esame pasiruošę užtikrinti aukštos kokybės paslaugas už patrauklią kainą,

  Teikiame nemokamas konsultacijas visais žemėtvarkos klausimais. Taip pat – konsultuojame nekilnojamojo turto klausimais.

  Esame pasiruošę atlikti įvairaus sudėtingumo pastatų ar žemės sklypų matavimus.  Nuo įmonės įsikūrimo esame sėkmingai aptarnavę daugiau nei 5000 klientų. Daugelis jų mūsų paslaugomis naudojasi nuolat.

  Daugiau

Verslui

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Šioje srityje „Geodezijos linija“ specializuojasi nuo 2011 metų, tad esame sutelkę darnią ir darbščią kvalifikuotų specialistų komandą.

Darbus vykdome aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

 • 12.000 ha

  Kadastrinių matavimų

 • 22.000

  Sėkmingai atliktų užsakymų

 • 6.000

  Patenkintų užsakovų

 • 15

  Matininkų komanda

20 metų
patirties

Žemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų planavimo srityje sėkmingai dirbame nuo 2000-ųjų metų todėl galime Jums pasiūlyti platų profesionalių paslaugų spektrą visoje Lietuvoje.

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį mylime, atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

„Geodezijos linija“ komandoje dirba daugiau nei 15 aukštos kvalifikacijos specialistų: teritorijų planuotojai, turto ir verslo vertintojai, matininkai, geodezininkai ir kt. Darbščių ir kvalifikuotų specialistų komanda darbus vykdo aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame pažangiausius elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Tikslumas, patikimumas. greitis ir nepriekaištinga aptarnavimo kokybė – tai mūsų argumentai ir kvietimas žemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų planavimo darbus patikėti būtent mums.

Daugiau
Matininkai Vilniuje, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
UAB “VILNIAUS GEODEZIJOS LINIJA”
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128

Įmonės kodas 304766501
PVM kodas: LT100011543917

A.S.: LT764010051004222796
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

 
 

Matininkai Kaune, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Kaunas

Matininkai Kaune
UAB “VILNIAUS GEODEZIJOS LINIJA”
Kaunakiemio g. 1a, II aukštas, Kaunas LT-44351

Įmonės kodas 304766501
PVM kodas: LT100011543917

A.S.: LT764010051004222796
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas kaunas@geoline.lt
Mob. +370 670 88276