Matininkai
Matininkų paslaugos visoje Lietuvoje

 • 12.000 ha

  Matininkų atlikti kadastriniai matavimai

 • 22.000

  Sėkmingai atliktų užsakymų

 • 6.000

  Matininkų aptarnautų užsakovų

 • 15

  Matininkų komanda

20 metų
matininkų patirties

Kas yra matininkas?
Matininkas - žemės matavimo specialistas.

Matininkų atliekami darbai - kadastriniai matavimai, geodeziniai matavimai, topografinės nuotraukos, statinių kontrolės geodezinės nuotraukos, kaimo plėtros projektai, teritorijų planavimas, statinių kadastriniai matavimai, inventorizacija, namų pridavimas ir statybos užbaigimas ir kt.

Mūsų kompanijos matininkai žemėtvarkos, geodezijos, kadastinių matavimų ir kt. srityje sėkmingai darbuojasi nuo 2000-ųjų metų, todėl kokybiška pagalba yra garantuota.

„Geodezijos linija“ matininkai gali atvykt į bet kurią Lietuvos vietą ir profesionaliai atlikti visas Jums reikalingas paslaugas. Matininkai yra paskirstyti pagal skirtingus Lietuvos regionus, pvz.: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, todėl yra užtikrinamas pakankamai greitas jų atvykimas į vietą.

Tikslumas, patikimumas, greitis ir nepriekaištinga aptarnavimo kokybė – tai mūsų argumentai ir kvietimas žemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų planavimo darbus patikėti būtent mums.

Matininkai Vilniuje atlieka kadastrinius matavimus, topografines nuotraukas ir kt.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128
El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276Matininkai Kaune atlieka kadastrinius matavimus, topografines nuotraukas ir kt.

Kaunas

Matininkai Kaune
Kaunakiemio g. 1a, II aukštas, Kaunas LT-44351
El. paštas kaunas@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose atlieka geodezinius matavimus, topografines nuotraukas, žemėtvarkos darbus ir kt.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123
El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380

Matininkų paslaugos

Kadastriniai matavimai atliekami pastatams ir žemės sklypams. Reikia išmatuoti sklypą ar pastatą registrų centro duomenų patikslinimui? Mes pasiruošę Jums padėti. Profesionaliai ir tiksliai atliekame matavimus bei įvertiname esančio turto dydį, būklę, vertę, esamą vietą ir kitus objekto rodiklius, taip pat nustatome ir užfiksuojame nekilnojamojo turto pakitimus.

Matininkai ekspertai, 20 metų patirtį sukaupę atestuoti specialistai, nuolat atnaujinantys savo žinias, siūlo Jums savo kokybiškas paslaugas. Specialia bei tikslia įranga galime išmatuoti Jums reikiamus objektus, techninius nekilnojamo turto parametrus, apskaičiuojame žemės sklypo ir jame esančių žemės naudmenų plotą ir kitus šį turtą apibūdinančius kadastrinius duomenis. Atsakingai užpildysime ir priduosime Jūsų turto dokumentus registrų centrui.

Matininkai Lietuvoje padės Jums sutaupyti savo brangų laiką. Skubiai ir operatyviai atvykstame prie Jūsų nurodyto objekto ir kokybiškai atliksime savo darbus. Jums nereikės gaišti laiko ir dokumentų suderinimui – tai atliksime už Jus.

Matininkai padės Jums sprendžiant interesų konfliktus teismuose. Jei kyla nesklandumų, klausimų dėl Jūsų sklypo ar objekto ribos. Kruopščiai išmatuosime Jūsų turto ribas ir pateiksime tikslius ir nešališkus atsakymus, pagrįstus dokumentais.

Matininkai teikia visas Jums reikalingas paslaugas

• Formavimo ir pertvarkymo projektai;
• Naudojimosi tvarkos tarp bendraturčių nustatymas;
• Kadastriniai matavimai, geodeziniai matavimai;
• Kadastro duomenų atnaujinimas;
• Riboženklių atstatymas;
• Topografinės nuotraukos;
• Inžinerinių tinklų geodezinės nuotraukos;
• Statinio ašių, inžinerinių tinklų nužymėjimas vietovėje.

 

Matininkai geodezininkai dirba visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Šilutė, Biržai, Druskininkai, Utena ar kitas Lietuvos kampelis – mes dirbame bet kur. Jums reikia tik susisiekti nurodytais kontaktais ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.