Created by OWEXX

Kadastriniai matavimai
KADASTRINIAI ŽEMĖS SKLYPŲ MATAVIMAI

Kadastriniai matavimai

Nuo įmonės gyvavimo pradžios esame parengę daugiau nei 5000 žemės sklypų kadastrinių matavimų bylų, o tai sudaro beveik 10.000 hektarų žemės plotą. Atliekame žemės sklypų, pastatų, patalpų bei inžinerinių statinių kadastrinius matavimus.

Nepriekaištingai atliekamą kvalifikuotų matininkų ir geodezinnkų komandos darbą užtikrina mūsų specialistų naudojami pažangiausi prietaisai. Taip pat – išskirtinis dėmesys klientui bei nuolatinis siekis tobulėti.

Jei planuojate įregistruoti žemės sklypą ar kitą nekilnojamojo turto objektą, privalote turėti kadastro duomenų bylą, kuriai parengti reikalingi kadastro duomenys surenkami  kadastrinių matavimų metu.

Kadastrinių matavimų Jums prireiks, jei pastatėte naują pastatą arba pertvarkėte patalpas. Taip pat – norint užregistruoti seną statinį, kuris dar nėra registre, butą po remonto ar renovacijos, norint užregistruoti inžinerinį statinį.
Norėdami pastatą ar jo dalį įrašyti į kadastro duomenų bazę,  kreipkitės į mus, mes mielai pasirūpinsime geometrinių duomenų nustatymu, planų ir kitos reikalingos dokumentacijos parengimu.

Visi mūsų įmonės darbuotojai turi kvalifikaciją patvirtinančius Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotus matininko ir geodezininko pažymėjimus ir mielai Jums padės.
 

Mūsų teikiamos paslaugos

 • Žemės sklypų kadastriniai (geodeziniai, tikslieji) matavimai – gyvenamosios, žemės ūkio, komercinės, pramonės ir sandėliavimo, visuomeninės paskirties žemės sklypų kadastriniai matavimai, jų bylų paruošimas.
 • Žemės sklypų kadastrinių matavimų rengimas po detaliųjų planų ar žemės sklypų formavimo-pertvarkymo projektų. 
 • Žemės sklypų kadastro rodiklių atnaujinimas. Atliekami pageidaujant žemės sklypo savininko arba naudotojo (arba įgalioto asmens) prašymu.
 • Pastatų kadastriniai matavimai – gyvenamosios, sodo, komercinės, pramonės ir sandėliavimo, visuomeninės paskirties pastatų kadastriniai matavimai.
 •  Inžinerinių statinių – kelių, tiltų, inžinerinių tinklų ir pan. – kadastriniai matavimai.
 • Butų ir patalpų kadastriniai matavimai.

Kreipkitės į mūsų specialistus jau dabar ir mes mielai pasirūpinsime kadastrinių duomenų surinkimu bei visais sklypo, pastato ar jo dalies įregistravimo dokumentais.

Darbus vykdome aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Patikėkite darbus mums ir galėsite įsitikinti aukšta mūsų specialistų atliekamų darbų kokybe.

€ 70,00 - € 1.390,00

Užsakyti

 

Kainos

Kadastriniai matavimai Kaina
Plotas nuo 0,25 ha iki 0,5 ha nuo €180,00
Plotas nuo 0,5 ha iki 1,0 ha nuo €200,00
Plotas nuo 1,0 ha iki 2,0 ha nuo €200,00
Plotas nuo 2,0 ha iki 3,0 ha nuo €250,00
Plotas nuo 3,0 ha iki 5,0 ha nuo €290,00
Plotas nuo 5,0 ha iki 10,0 ha nuo €390,00
Žiūrėti visas paslaugų kainas

Kadastrinių (geodezinių)
matavimų paslaugos

Kadastriniai (geodeziniai) matavimai – atliekami įmonėms ir gyventojams, kurie nori tiksliai žinoti savo žemės nuosavybės plotą bei ribas, kad nekliudomai galėtų disponuoti savo nekilnojamuoju turtu.

Kadastriniai žemės sklypų matavimai

Jeigu reikia padalinti, sujungti žemės sklypus ar atlikti žemės amalgamaciją, jei ketinate parduoti, išnuomoti ar suteikti panaudai kitos paskirties valstybinės žemės sklypus, kurių ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinatės nenustatytos valstybinėje geodezinių koordinačių sistemoje – padėsime Jums visais šiais klausimais greitai ir profesionaliai.

Kadastriniams matavimams atlikti reikia pateikti žemės sklypo kadastro pažymėjimą (žemės sklypo teisinę registraciją), preliminarų arba detalųjį sklypo planą, bei statinių, esančių šiame sklype (jei tokie yra), kadastro pažymėjimą, žemės sklypo įsigijimo dokumentą.

Kadastriniais (geodeziniais) matavimais:

 • nustatomos žemės sklypo ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinatės,
 • apskaičiuojami tų žemės sklypų plotai ir statinių geometriniai parametrai,
 • kartografuojami žemės naudmenų kontūrai,
 • pažymimi žemės naudojimo apribojimai ir servitutai,
 • parengiamas žemės sklypo planas,
 • sudaroma nekilnojamojo turto objekto kadastrinių matavimų byla,
 • atliekami statinių kampų žymėjimo darbai,
 • parengiamas pastato pririšimo žemės sklype planas.

Geodeziniai matavimai atliekami naudojant moderniausią šiuolaikinę matavimų techniką – naujausius GPS imtuvus bei lazerinius tacheometrus.

Paslaugos

Verslui

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Visos pateiktos kainos yra orientacinės ir be PVM. Kreipkitės jau dabar ir mes greitai pasiūlysime optimaliausius sprendimus.

Daugiau

Matininkai Vilniuje, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
UAB “VILNIAUS GEODEZIJOS LINIJA”
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128

Įmonės kodas 304766501
PVM kodas: LT100011543917

A.S.: LT764010051004222796
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
UAB “GEODEZIJOS LINIJA”
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123

Įmonės kodas 302641399
PVM kodas: LT100008559715

A.S.: LT524010044200942376
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380