Created by OWEXX

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai yra itin aktualūs, nes net ir bendra mūsų šalies politika yra nukreipta į kaimo vietovių atgaivinimą, verslo ir kitos veiklos skatinimą.

Jei planuojate statyti ūkininko sodybą, tuomet būtina žinoti, kad statyba žemės ūkio paskirties žemėje, nekeičiant jos paskirties, yra leidžiama, jei statoma ūkininko sodyba ant ne mažesnio kaip 0,5 ha žemės sklypo. Todėl paprastesnis pasirinkimas yra ūkininko sodybos formavimas.

Vertėtų atkreipti dėmesį, kad ūkininko sodybos statyba leistina tik tuomet, kai užsakomas kaimo plėtros žemėtvarkos projektas. Vykdant tokį projektą, atliekamas sodybos vietos parinkimas, sodybos formavimas ir projektavimas. Ūkininko sodybos statymas galimas tik tuomet, kai po minėtų veiksmų gaunamas statybos leidimas.

Jei planuojat arba vykdote veiklą kaime ir domitės galimybe statyti sodybą, kreipkitės į „Geoline“ komandą. Mes mielai pakonsultuosime visais su šiuo procesu susijusiais klausimais.
 

Mūsų teikiamos paslaugos

  • kaimo plėtros žemėtvarkos projektai ūkininko sodybos vietai parinkti;
  • kaimo plėtros žemėtvarkos projektai pagalbinio ūkio pastatų vietai parinkti;
  • kaimo plėtros žemėtvarkos projektai miško įveisimui;
  • kaimo plėtros žemėtvarkos projektai rekreacinės paskirties(kaimo turizmo) pastatų vietai parinkti.

Taip pat atliekame žemės ūkio, miškų ūkio ir kt. geodezinius matavimus kaimo vietovėse. Atliekame tiek privačios, tiek valstybinės žemės sklypų geodezinius matavimus po patvirtintų žemės reformos žemėtvarkos projektų, kuriais žemės sklypai buvo priskirti ūkininkams.

Pradedant tvarkyti šio tipo projektus reikalingas žemės sklypo planas bei žemės sklypo registro pažymėjimas.

Darbus vykdome aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Patikėkite darbus mums ir galėsite įsitikinti aukšta mūsų specialistų atliekamų darbų kokybe.

€ 900,00

Užsakyti

 

Kainos

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas ūkininko sodybos ir pagalbinio ūkio pastatų vietai parinkti Kaina
Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas nuo €900,00
Žiūrėti visas paslaugų kainas

Kas yra kaimo plėtros
žemėtvarkos projektai?

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai – tai  specialiojo planavimo dokumentai, būtini siekiant kompleksiškai suplanuoti žemės naudmenų sudėties pakeitimą, kitą su žemės naudojimu susijusią veiklą. Šie projektai padeda aiškiai ir reglamentuotai suformuoti žemės ūkio ir jai alternatyvios veiklos subjektų žemėvaldą. Viskas, kas, ko neapima į žemės ūkio apibrėžimas, gali būti vadinama alternatyvia veikla. Viena tokių sričių, aktulių žemėtvarkos procesams, yra kaimo turizmo paslaugos. Taigi kaimo turizmo vystymas yra viena iš tų sričių, kuriose atliekami kaimo plėtros žemėtvarkos projektai.

Jei planuojate ūkinę veiklą ir ieškote patikimų partnerių, kurie galėtų pasirūpinti visais su žemėtvarka susijusiais klausimais, kreipkitės į „Geoline“ komandą jau dabar.

Paslaugos

Verslui

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Visos pateiktos kainos yra orientacinės ir be PVM. Kreipkitės jau dabar ir mes greitai pasiūlysime optimaliausius sprendimus.

Daugiau

Matininkai Vilniuje, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
UAB “VILNIAUS GEODEZIJOS LINIJA”
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128

Įmonės kodas 304766501
PVM kodas: LT100011543917

A.S.: LT764010051004222796
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
UAB “GEODEZIJOS LINIJA”
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123

Įmonės kodas 302641399
PVM kodas: LT100008559715

A.S.: LT524010044200942376
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380