Created by OWEXX

Kitos matininkų paslaugos

Kitos matininkų paslaugos

„Geoline“ matininkų komanda yra pasiruošusi padėti Jums visais žemėtvarkos ir kadastrinių matavimų bei dokumentų tvarkymo klausimais. Esame pasiruošę užtikrinti aukštos kokybės paslaugas už patrauklią kainą,

Teikiame nemokamas konsultacijas visais žemėtvarkos klausimais. Taip pat – konsultuojame nekilnojamojo turto klausimais.

Esame pasiruošę atlikti įvairaus sudėtingumo pastatų ar žemės sklypų matavimus.  Nuo įmonės įsikūrimo esame sėkmingai aptarnavę daugiau nei 5000 klientų. Daugelis jų mūsų paslaugomis naudojasi nuolat.

Akcentuojame draugiškumo gamtai ir tvaraus vartojimo principus, o tai įgyvendinti kasdieninėje veikloje padeda ilgametė patirtis ir pažangios technologijos ir platus išmanymas. Mielai pakonsultuosime statybų ar medžiagiškumo klausimais arba rekomenduosime patikimus šios srities specialistus.

Darbus vykdome aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Patikėkite darbus mums ir galėsite įsitikinti aukšta mūsų specialistų atliekamų darbų kokybe.

Užsakyti

Planuojate statybų projektą?

Prieš pradėdami vykdyti veiklą, turite įvertinti jos galimą teigiamą ir neigiamą poveikį aplinkai. Primename, jog veikloms, numatytoms Planuojamos ūkinės veiklos įstatyme, poveikio aplinkai vertinimą atlikti privaloma.

Dėl informacijos atrankai dėl poveikio aplinkai vertinimo dokumentų rengimo ir su tuo susijusių procedūrų, kreipkitės į mūsų komandą.

Projektuoti teritoriją, parinkti tinkamą vietą pastatams ar įvairiems statiniams, pasirūpinti mažosios architektūros išdėstymu ar augmenijos sodinimu ir jaukios aplinkos formavimu – visas šias užduotis patikėkite profesionalams. Sutaupysime Jūsų laiką ir garantuosime maksimalią naudą!

Teritorijos projektavimas, statybos vietos parinkimas

Paslaugos

Verslui

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Visos pateiktos kainos yra orientacinės ir be PVM. Kreipkitės jau dabar ir mes greitai pasiūlysime optimaliausius sprendimus.

Daugiau

Matininkai Vilniuje, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
UAB “VILNIAUS GEODEZIJOS LINIJA”
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128

Įmonės kodas 304766501
PVM kodas: LT100011543917

A.S.: LT764010051004222796
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
UAB “GEODEZIJOS LINIJA”
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123

Įmonės kodas 302641399
PVM kodas: LT100008559715

A.S.: LT524010044200942376
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380