Created by OWEXX

Namų pridavimas, statybos užbaigimas

Namo pridavimas
ir statybos užbaigimo paslaugos

Statybos be abejonės  yra sudėtingas ir nemenkų žinių reikalaujantis procesas. Galima pasikliauti savo jėgomis, tačiau daug lengvesnis ir racionalesnis būdas yra šį procesą patikėti profesionalams. Vadovauti statybos darbams gali profesionalus darbų vadovas, kurio paslaugas mes siūlome.

Profesionalus statybos darbų vadovas ne tik sklandžiai kontroliuos kasdieninius darbus bei, užsakovui reikalaujant, pateiks nuolatines ataskaitas apie darbų eigą, bet ir pasirūpins, kad būtų įgyvendinti visi numatyti techniniai sprendimai.

Po gausybės reikalų, namo statybos rūpesčių dažniausiai norisi, kad viskas būtų kuo greičiau užbaigta. Tam reikia įveikti paskutinį etapą – tai namo pridavimas, statybos užbaigimas, kurį taip pat patikėkite profesionalams. Reikalų prieš įkurtuves ir taip netruks, tad mes mielai parengsime ir suderinsime visus dokumentus, reikalingus pastatų statybos užbaigimui ir įregistravimui VĮ Registrų centre.
 

Mūsų komandos teikiamos paslaugos

 • pastatų energetinio naudingumo sertifikavimas;
 • statybos darbų vadovo paslaugos;
 • statinio techninė priežiūra;
 • deklaracija apie statybos užbaigimą.

1-2 butų užbaigtų statyti namų statybos užbaigimo deklaraciją tvirtina statybos inspekcija (Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos), o registruojamas namas ir žemės sklypo atnaujinti duomenys – Valstybinėje Įmonėje – Registrų Centras.

Namo  pridavimui reikalingi dokumentai

 • Statybų leidimo kopija;
 • Statinio projekto kopijos kompiuterinė laikmena;
 • Statinio kadastro duomenų bylos (-ų) kopija;
 • Požeminių inžinerinių tinklų kontrolinių geodezinių nuotraukų kopijos;
 • Pažymų apie energetikos įrenginių techninės būklės patikrinimą, užbaigus jų montavimo, paleidimo ir derinimo darbus, kopijos;
 • Žemės sklypo bendraturčių rašytinių sutikimų kopijos; (kai tokie yra)
 • Rašytinių pritarimų kopijos;
 • Kitų žemės sklypų savininkų (valdytojų) rašytinių sutikimų kopijos; (kai neišlaikyti normatyviniai atstumai nuo sklypo ribų)
 • Statinio paveldėjimo teisės liudijimo kopija; (kai pateikia paveldėtojas)
 • Statinių geodezinės nuotraukos;
 • Pastatų energinio naudingumo sertifikatas;
 • Pastatų garso klasifikavimo protokolai;
 • Pažyma apie statinio atitiktį projektui.

Taigi, jei statybų objekte jau norite kuo greičiau kelti įkurtuves, kreipkitės į mus. Profesionaliai pasirūpinsime visais namo statybų pabaigą ir Jūsų nuosavybę į jį patvirtinančiais dokumentais.

Darbus vykdome aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Patikėkite darbus mums ir galėsite įsitikinti aukšta mūsų specialistų atliekamų darbų kokybe.

€ 500,00 - € 1.200,00

Užsakyti

 

Kainos

Pastatų (namų) pridavimas-statybos užbaigimas Kaina
Nebaigtos statybos neypatingo pastato pridavimas statybos inspekcijai. Į kainą įskaičiuota pastato su inžineriniais tinklais kontrolinė geodezinė nuotrauka, pastato kadastrinių matavimų byla, patvirtintos pažymos iš statybos inspekcijos gavimas nuo €500,00
Užbaigtos statybos (100 procentų) neypatingo pastato pridavimas statybos inspekcijai. Į kainą įskaičiuota pastato su inžineriniais tinklais kontrolinė geodezinė nuotrauka, pastato kadastrinių matavimų byla, žemės sklypo kadastro rodiklių atnaujinimas, energinio naudingumo sertifikas (iki B klasės imtinai) nuo €1.200,00
Žiūrėti visas paslaugų kainas

Statybų užbaigimas

Atlikus visus statybų darbus vykdoma dar viena svarbi procedūra – įvertinimas, ar viskas atlikta pagal projektą. Taip pat – ar pastatyti objektai atitinka projekto sprendimus, statybą ir projektavimą reglamentuojančius teisės aktus, sveikatos bei higienos normas, saugumo reikalavimus. Ši procedūra atliekama ne tik  naujai pastatytiems objektams, bet ir  rekonstravus, kapitališkai suremontavus, modernizavus statinius.

Statybos užbaigimo deklaracija, namų pridavimo paslauga

Taigi paskutinis darbų etapas prieš pat įkurtuves ir statinio įveiklinimą yra jo įregistravimas pagal visus Lietuvos Respublikos (LR) teisės aktus. Tai privalo padaryti kiekvienas privatus ar juridinis asmuo. Reikiamais dokumentais, sertifikatais, protokolais ir aktais derėtų rūpintis viso statybų proceso metu ir nepamiršti, jog kai kurie dokumentai galioja ribotą laiką. Papildomų administracinių problemų gali kilti, jei pavyzdžiui dėl užsitęsusio statybų ir dokumentų tvarkymo pasibaigia statybų leidimas. Darbų užbaigimo procedūrą tuomet dar labiau nusitęsia, todėl šis pateiktas pavyzdys yra dar vienas svarus argumentas, kodėl patogu ir racionalu darbų koordinavimui ir dokumentų tvarkymui samdyti šios srities profesionalus.

Tenka pastebėti, jog vis dar pasitaiko atvejų, kuomet pastatų savininkai atidėlioja jų įteisinimo procedūras (dėl laiko stokos, dėl proceso neišmanymo, dėl tam tikrų pažeidimų ir pan.). Norime priminti, jog legaliai parduoti, paveldėti, dovanoti galima tik pastatus, kurie yra laikomi visiškai užbaigtais ir yra įregistruoti VĮ „Registrų centras“ (nebaigtus statyti, rekonstruoti, kapitališkai remontuoti ar modernizuoti pastatus galima parduoti tik turint pažymą iš Valstybinės Statybos Priežiūros Institucijos, kurios galiojimo laikas yra 30 dienų).

Pagal LR STR Statybos užbaigimo ir LR statybos įstatymus, naujas ar rekonstruotas pastatas, ar pastatas, kuriam atliktas kapitalinis remontas, privalo būti patikrinti valstybinės priežiūros institucijų atstovų, kurie sprendžia ar pastatas tinkamas naudoti. Tai gali būti keturios ar daugiau institucijų. Ilgametė darbo patirtis ir administracinio proceso išmanymas mums leidžia kiek pagreitinti šiuos procesus.

Kreipkitės į „Geoline“ komandą ir mes mielai Jums padėsime kuo greičiau švęsti įkurtuves bei nevaržomai disponuoti savo nekilnojamu turtu.

Paslaugos

Verslui

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Visos pateiktos kainos yra orientacinės ir be PVM. Kreipkitės jau dabar ir mes greitai pasiūlysime optimaliausius sprendimus.

Daugiau

Matininkai Vilniuje, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
UAB “VILNIAUS GEODEZIJOS LINIJA”
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128

Įmonės kodas 304766501
PVM kodas: LT100011543917

A.S.: LT764010051004222796
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
UAB “GEODEZIJOS LINIJA”
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123

Įmonės kodas 302641399
PVM kodas: LT100008559715

A.S.: LT524010044200942376
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380