Created by OWEXX

Statinių kontrolės geodezinės topo nuotraukos

Statinių kontrolės geodezinės nuotraukos

Greitai ir tiksliai darome statinių kontrolės geodezines nuotraukas padės profesionaliai įvertinti esamą situaciją – atliktų statybos darbų kokybę. Topografinės nuotraukos yra tie geodeziniai matavimai, kurie atliekami baigus statyti įvairius pastatus. Tai kontroliniai statinio matavimai, kurie greitai ir tiksliai leidžia įvertinti, ar vykdant statybas neatsirado nuokrypių nuo numatyto plano.

Matavimai reglamentuojami remiantis valstybinėje koordinačių sistema.
Privaloma tiksliai įvertinti, ar pastatyti pastatai atitinka techninį projektą, ar išlaikytas atstumas nuo ribų, ar tvoros neišlenda už sklypo ribų. Taip pat gali būti daroma inžinerinių tinklų išpildomoji (geodezinė) nuotrauka.

Statinių kontrolės geodezinės nuotraukas darome visoje Lietuvoje, o mumis pasitiki tiek privatūs asmenys, tiek valstybinio sektoriaus atstovai. Mūsų privalumai – profesionalumas, dėmesys klientui ir konkurencinga kaina.

Kontrolinės geodezinės (išpildomosios) nuotraukos yra skirtos pastatų ir jų konstrukcijų (santvarų, kolonų ir pan.) matavimui. Taip pat inžinerinių statinių  ir inžinerinių tinklų geodeziniam įvertinimui.
 

Gavę užsakymą, greitai įvertiname situaciją ir atsižvelgdami į Jūsų poreikį, darome:

  • pastatų kontrolinės geodezinės nuotraukas;
  • inžinerinių tinklų kontrolinės geodezinės nuotraukas.

Topografinės nuotraukos kainą nulemia jos plotas, pageidaujamas pateikimo greitis. Dažniausiai  topografinės nuotraukos padarymas mūsų  profesionaliems geodezininkams užtrunka dvi savaites. Per šį laikotarpį matininkas surenka visą medžiagą iš inžinerinius tinklus (komunikacijas) prižiūrinčių organizacijų, Jūsų sklype atlieka matavimus, tikrina planus bei juos suderina su tomis pačiomis inžinerinius tinklus prižiūrinčiomis organizacijomis (jos patvirtina, kad jų pateikta medžiaga teisingai pavaizduota galutinėje toponuotraukoje).

Kreipkitės jau dabar ir mes mielai Jums padėsime visais topografinių (geodezinių) nuotraukų klausimais – nuo archyvinės medžiagos surinkimo, matavimų iki dokumentų pateikimo bei patvirtinimo reikiamose institucijose.

Darbus vykdome aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Patikėkite darbus mums ir galėsite įsitikinti aukšta mūsų specialistų atliekamų darbų kokybe.

€ 100,00

Užsakyti

 

Kainos

Geodezija Kaina
Pastatų ašių, inžinerinių tinklų, gatvių nužymėjimas nuo €100,00
Pastatų ir jų konstrukcijų (santvarų, kolonų) kontrolinė geodezinė nuotrauka nuo €100,00
Žiūrėti visas paslaugų kainas...

Paslaugos

Verslui

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Visos pateiktos kainos yra orientacinės ir be PVM. Kreipkitės jau dabar ir mes greitai pasiūlysime optimaliausius sprendimus.

Daugiau

Matininkai Vilniuje, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
UAB “VILNIAUS GEODEZIJOS LINIJA”
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128

Įmonės kodas 304766501
PVM kodas: LT100011543917

A.S.: LT764010051004222796
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
UAB “GEODEZIJOS LINIJA”
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123

Įmonės kodas 302641399
PVM kodas: LT100008559715

A.S.: LT524010044200942376
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380