Created by OWEXX

Statinių
nužymėjimas

Statinių nužymėjimas

Statinių ašių nužymėjimas yra vienas pirmųjų veiksmų pradedant statyti pastatą. Nepriklausomai nuo statinio paskirties geodezininkai atlieka tikslius geodezinius matavimus tam, įsitikintume, jog  statomų pastatų padėtis atitinka parengtą projektą. Remiantis minėtuoju projektu ir atliekant statinio ašių nužymėjimą, statybų vietoje nužymima konkreti statinio vieta ir ašys. Šių matavimų paklaida mažesnė nei 1 cm.

Norėdami užsakyti pastatų ašių nužymėjimo paslaugą, privalote pateikti žemės sklypo planą ir statinių projektą arba schemas. Tai būtina, jei planuojate statyti naujus pastatus. Nužymėjimų darbų nauda juntama iš karto, nes jie padeda darbininkams, liejantiems ar montuojantiems statinio pamatus. Nužymėjimo darbu atlikite, jei tiesiate komunikacijas ar, pavyzdžiui, statote tvorą.

Statant pastatą labai svarbu nenukrypti nuo projekto, tad mūsų komandos geodezininkai yra pasiruošę Jums padėti laikytis statybų plano. Šį paslauga siūloma tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims. Turime patirties dirbdami su itin dideliais projektais, tad esame pasiruošė Jums padėti įgyvendinti asmeninius ar jūsų verslo siekius.

Mūsų komandos patirtis ir kruopštumas Jums tikrai nepaliks jokių klausimų – užtikriname aukščiausią kokybę, tikslumą. Darbus vykdome operatyviai ir visada galime pasiūlyti konkurencingą kainą.

Taigi pastatų (pamatų), inžinerinių tinklų, sklypo ribų nužymėjimas vietovėje – tai geodeziniai nužymėjimai, kurie atliekami pagal techninį projektą. Žemės sklypo ribos vietovėje pažymimos pagal žemės sklypo posūkio taškų koordinates, atstatant sunaikintus riboženklius. Pastatų ašių nužymėjimo darbai atliekami statant naujus pastatus, pagal suprojektuoto pastato koordinates.

Mūsų teikiamos paslaugos

  • gyvenamųjų namų pamatų nužymėjimas;
  • komercinės paskirties, pramonės, sandėliavimo pastatų pamatų ašių nužymėjimas;
  • inžinerinių tinklų ir įrenginių nužymėjimas.

Susisiekite su mumis jau dabar ir mes padėsime Jums išspręsti statinių nužymėjimo klausimus, o, jei reikės, pasirūpinsime sklandžia statybų eiga ir visų reikiamų dokumentų sutvarkymu bei namo registravimu.

Darbus vykdome aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Patikėkite darbus mums ir galėsite įsitikinti aukšta mūsų specialistų atliekamų darbų kokybe.

€ 100,00

Užsakyti

 

Kainos

Statinių nužymėjimas Kaina
Pastatų ašių, inžinerinių tinklų, gatvių nužymėjimas nuo €100,00
Pastatų ir jų konstrukcijų (santvarų, kolonų) kontrolinė geodezinė nuotrauka nuo €100,00
Žiūrėti visas paslaugų kainas

Paslaugos

Verslui

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Visos pateiktos kainos yra orientacinės ir be PVM. Kreipkitės jau dabar ir mes greitai pasiūlysime optimaliausius sprendimus.

Daugiau

Matininkai Vilniuje, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
UAB “VILNIAUS GEODEZIJOS LINIJA”
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128

Įmonės kodas 304766501
PVM kodas: LT100011543917

A.S.: LT764010051004222796
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
UAB “GEODEZIJOS LINIJA”
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123

Įmonės kodas 302641399
PVM kodas: LT100008559715

A.S.: LT524010044200942376
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380