Created by OWEXX

Topografinė nuotrauka
geodezinės nuotraukos, topo nuotraukos

Topografinės nuotraukos

Visoje Lietuvoje privatiems ir juridiniams asmenims atliekame geodezinius matavimus pasiūlydami aukščiausią kokybę ir konkurencingą paslaugų kainą. Teikiame nemokamas konsultacijas visais žemėtvarkos klausimais.

Geodezinius matavimus būtina atlikti norint parduoti ar pirkti žemės sklypus, norint statytis pastatus, keičiant žemės sklypo paskirtį.
Padėsime Jums tiksliai suformuoti ir išmatuoti žemės sklypus, sudarysime tikslius planus ir paruošime visus registrų centro reikalaujamus dokumentus.

 

Žemės sklypų geodeziniams matavimams atlikti reikalingi dokumentai

 • Žemės sklypo planas;
 • Pažymėjimas apie nekilnojamojo objekto ir daiktinių teisių į jį įregistravimą nekilnojamojo turto registre;
 • Nekilnojamojo turto formavimo juridiniai dokumentai;
 • Žemės sklype esančių pastatų ir statinių kadastrinių matavimų bylos (jei yra).

Geodezinius matavimus atliekame vadovaudamiesi LR įstatyminėje bazėje numatytais reglamentais dirbame su naujausia kompiuterine ir GPNS matavimo įranga, o atliktiems darbams teikiame garantiją.

Siūlomos paslaugos

 • Topografinės nuotraukos – jų rengimas užstatytose ir neužstatytose teritorijose, miškų ir vandens telkinių teritorijose. Naudingųjų iškasenų telkinių (karjerų) topografinės nuotraukos.
 • Kontrolinės geodezinės (išpildomosios) nuotraukos – pastatų ir jų konstrukcijų (santvarų, kolonų ir pan.). Inžinerinių statinių  ir inžinerinių tinklų geodezinės nuotraukos.
 • Inžinerinių tinklų šulinių kortelių (išrašų) sudarymas.
 • Pastatų ašių, inžinerinių statinių ir inžinerinių tinklų nužymėjimas vietovėje.
 • Žemės sklypų ribų nužymėjimas vietovėje – riboženklių atstatymas.

Vienas iš pagrindinių mūsų komandos pranašumų – mes kiekvieną atvejį vertiname itin kruopščiai ir atsakingai, daug dėmesio skiriame klientui ir jo keliamiems klausimams, problemoms.

 

Kas yra topografinė nuotrauka? Kiti pavadinimai - Topo nuotrauka ir Geodezinė nuotrauka.

Topografinė nuotrauka - tai brėžinys, kuriame pavaizduota faktinė antžeminė ir požeminė situacija matuojamame žemės sklypo plote.

Plačiau

 

Darbus vykdome aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Patikėkite darbus mums ir galėsite įsitikinti aukšta mūsų specialistų atliekamų darbų kokybe.

€ 170,00 - € 750,00

Užsakyti

 

Kainos

Topografinės nuotraukos neužstatytoje teritorijoje Kaina
Plotas iki 0,5 ha nuo €170,00
Plotas nuo 0,5 ha iki 1,0 ha €170,00 - €190,00
Plotas nuo 1,0 ha iki 2,0 ha €190,00 - €220,00
Plotas nuo 2,0 ha iki 3,0 ha €220,00 - €300,00
Žiūrėti visas paslaugų kainas

Geodezinės nuotraukos

Topografinės nuotraukos – tai geodeziniai matavimai, kurie atliekami baigus statyti įvairius pastatus. Nuotraukos parengiamos atliekant kontrolinius statinio matavimus valstybinėje koordinačių sistemoje. Jos reikalingos pateikiant dokumentus statinio pripažinimui tinkamu naudoti. Taip tikrinama, ar pastatyti pastatai atitinka techninį projektą, ar išlaikyti atstumai nuo ribų, ar tvoros neišlenda už sklypo ribų. Taip pat gali būti daroma inžinerinių tinklų išpildomoji (geodezinė) nuotrauka.

Topografinė nuotrauka

 

Požeminių komunikacijų kontrolinės geodezinės nuotraukos – tai inžinerinių tinklų erdvinės padėties nustatymas geodeziniais matavimais, nurodant atstumus nuo pastovių situacijos elementų bei įgilinimą nuo žemės paviršiaus. Nustatyti tinklai gali būti pradėti eksploatuoti tik atlikus ir nustatyta tvarka suderinus geodezines kontrolines nuotraukas.

Gavę užsakymą, greitai įvertiname situaciją ir atsižvelgdami į Jūsų poreikį, darome:

 • pastatų kontrolinės geodezinės nuotraukas;
 • inžinerinių tinklų kontrolinės geodezinės nuotraukas.

Topografinės nuotraukos kainą nulemia jos plotas, pageidaujamas pateikimo greitis. Dažniausiai  topografinės nuotraukos padarymas mūsų  profesionaliems geodezininkams užtrunka dvi savaites. Per šį laikotarpį matininkas surenka visą medžiagą iš inžinerinius tinklus (komunikacijas) prižiūrinčių organizacijų, Jūsų sklype atlieka geodezinius matavimus, nubraižo planus bei juos suderina su tomis pačiomis inžinerinius tinklus prižiūrinčiomis organizacijomis (jos patvirtina, kad jų pateikta medžiaga teisingai pavaizduota galutinėje toponuotraukoje) bei su savivaldybe, kurios teritorijoje yra Jums priklausantis sklypas.

Kreipkitės jau dabar ir mes mielai Jums padėsime visais topografinių (geodezinių) nuotraukų klausimais – nuo archyvinės medžiagos surinkimo, matavimų iki dokumentų pateikimo bei patvirtinimo reikiamose institucijose.

Paslaugos

Verslui

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

Visos pateiktos kainos yra orientacinės ir be PVM. Kreipkitės jau dabar ir mes greitai pasiūlysime optimaliausius sprendimus.

Daugiau

Matininkai Vilniuje, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Vilnius

Matininkai Vilniuje
UAB “VILNIAUS GEODEZIJOS LINIJA”
Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius LT-12128

Įmonės kodas 304766501
PVM kodas: LT100011543917

A.S.: LT764010051004222796
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas vilnius@geoline.lt
Mob. +370 670 88276

Matininkai Šiauliuose, atliekami geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos.

Šiauliai

Matininkai Šiauliuose
UAB “GEODEZIJOS LINIJA”
Tilžės g. 82A, Šiauliai LT-78123

Įmonės kodas 302641399
PVM kodas: LT100008559715

A.S.: LT524010044200942376
Bankas: Luminor Bank AB

El. paštas siauliai@geoline.lt
Mob. +370 600 22380